fbpx
м. Київ, вул. Пирогова, 2
info@nilos.com.ua +380 (98) 700 37 37

Податкове консультування

Склалася думка, що до юриста з податкового права потрібно звертатися тільки великим компаніям, але реальність трохи інша. Час від часу, кожен потребує роз'яснень норм податкового законодавства.

Опис та процес

При створенні бізнесу необхідно вибрати відповідну систему оподаткування, структуру, а в процесі діяльності врахувати вимоги закону, податкової та наступні тенденції.

 

Отримали спадок, продали будинок, купили машину? Такі побутові операції так само пов’язані зі сплатою податків, а частина з них з декларуванням доходів.

Податкове право – одне з найскладніших в розумінні і застосуванні. Це пов’язано з тим, що в нього дуже часто вносять зміни і у податкової «своє» бачення положень кодексу.

Консультувати бізнес з податкового законодавства – щоденне завдання нашої команди. Це допомагає побудувати оптимальну структуру компанії з урахуванням можливих податкових ризиків у певній сфері бізнесу.

Основне завдання консультуванняроз’яснення положень податкового законодавства, надання рекомендацій, прорахунок і оцінка ризиків.

Результат податкового консультування:

– аналіз ситуації з точки зору податкового законодавства і «бачення» податкової;

– рекомендації щодо оптимального вирішення ситуації;

– алгоритм дій для мінімізації податкових ризиків;

– перевірка правильності нарахування податків і штрафів;

– перспективи оскарження донарахованих податків і штрафів і т.д.

Орієнтовний перелік питань, щодо яких Ви можете отримати консультацію з податкового права:

• для населення (податки на розкіш (транспортний, на нерухомість і т.д.); правила фінансового моніторингу; банківська таємниця по-новому; отримання доходу на особисту карту: тенденції та ризики; податкові борги: оцінки ризику і перспективи оскарження; як відкрити бізнес з нуля? тощо);

• для ФОПів (правила фінансового моніторингу; «правила роботи», які диктує податкова; використання грошей з рахунку ФОП; нові правила використання касового апарату; облік товару ФОПамі; банківська таємниця по-новому; походження товару у ФОПів; відповідальність при закритті ФОПа; кешбек – підстава для перевірки податкової; трансформація ФОП в ТОВ; ризики і правила роботи з договорами ЦПХ; податкові борги: оцінки ризику і перспективи оскарження);

• для бізнесу (ризики роботи з ФОПами; правила фінансового моніторингу; актуальні зміни у податковому законодавстві; високо ризикові види діяльності; помилки у веденні бізнесу з точки зору податкової; тенденції ведення бізнесу платниками ПДВ; ризики та правила роботи з договорами ЦПХ; правила роботи з фінансовою допомогою; податкові борги: оцінка ризику і перспективи оскарження; зупинка реєстрації ПН і т.д.).

Податкове консультування також може здійснюватись  на умовах абонентського обслуговування.

Кейси

 • За місяць зняли ризиковість компанії

  14.04.21р. 17.03.21р. Звернулась компанія, виробник органічної олії. Причина звернення –...

  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • З 2-ї подачі прийняли Таблицю даних платника ПДВ

  28.04.21р. 24.02.21р. звернулась компанія, основна діяльність – здача в оренду...

  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • За місяць зняли ризиковість

  14.04.21р. 17.03.21р. Звернулась компанія, виробник органічної олії.  Причина –  блокування...

  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • 21.01.21р. Вивели з ризикових за 2 тижні

  27.01.2021р. Клієнт виробник лакофарбової продукції. 13.01.21р. отримав рішення про відповідність...

  ДЕТАЛЬНІШЕ

Залишились питання?
Зверніться до експерта цього напрямку!