fbpx
м. Київ, вул. Пирогова, 2
info@nilos.com.ua +380 (98) 700 37 37

 Коли всі оскаржують акти перевірок, ми попереджаємо їх появу!

Успішний бізнес завжди привертає увагу податківців. На кожному підприємстві складається свій алгоритм дій на випадок перевірки. Так само, у кожного є власний досвід оскарження податкових повідомлень-рішень. Але чомусь мало хто замислюється, що перевірки можна уникнути, навіть коли, механізм вже запущений: запит про надання документів надіслано, а отже зроблений перший крок до перевірки. Подальший розвиток подій всім відомий: акт перевірки, податкове повідомлення-рішення, штрафні санкції, кримінальне провадження, допити, обшуки, суди, апеляції… І разом з цим витрати на послуги податкових юристів та адвокатів. А витрачений час та нерви взагалі важко піддаються оцінці.

Досвід юристів компанії “Nilos” свідчить про те, що запобігти перевірці цілком реально. Необхідно лише правильно відповісти на запит. Насправді, запити відправляються платнику податків, коли він у звітному періоді проводив операції, що інтерпретуються податківців як нетипові або нелогічні для цього підприємства. Внутрішні накази дозволяють податківцям не проводити перевірку, якщо на запит отримано вичерпну відповідь, що підтверджує добросовісність платника податків.

Ми пропонуємо своїм клієнтам підготовку відповіді на запит, яка максимально захистить їх інтереси і зменшить вірогідність подальшої перевірки. Можливі такі варіанти відповіді:

  1. Надання пояснень про господарську діяльність підприємства загалом, та зокрема, по операціях, щодо яких надіслано запит;
  2. Аналогічні пояснення з наданням копій документів по операціях;
  3. Відмова у наданні пояснень та документів через відсутність законних підстав для запиту.

В кожному конкретному випадку наші юристи проводять короткий аналіз діяльності клієнта та операцій, що стали предметом запиту, спілкуються з податковим інспектором, та з урахуванням ступеня складності ситуації, радять один із вказаних вище варіантів. Однак остаточне рішення залишається за керівництвом підприємства.

Юристи нашої компанії завжди вкладаються у визначені законом строки на надання відповіді, які залежать від підстав надіслання запиту та дати його отримання (один місяць або 10 днів).

Терміновість та складність підготовки відповіді впливають на вартість юридичних послуг, однак враховуючи отриманий результат, ми гарантуємо, що ви залишитесь задоволеними співвідношенням ціни та якості.